Dyrektor Przedszkola – mgr Agnieszka Jewsiejczyk (Szewczyk)
Społeczny z-ca dyrektora – mgr Agnieszka Rybka

Nauczyciele:

Pomoc nauczyciela:

GODZINY PRZYJĘĆ DYREKTORA

wtorek: 15.00-16.00
czwartek: 9.00-10.00
oraz każdy inny dzień po wcześniejszym uzgodnieniu

DYŻURY NAUCZYCIELI I SPECJALISTÓW W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Nauczyciele grupy I w poniedziałki od godz. 14.00;

Nauczyciel grupy III w czwartki od godz. 12.00;

Nauczyciele grupy II we wtorki  od 14.00;

oraz inne dni po wcześniejszym uzgodnieniu. Prosimy o wcześniejsze umówienie spotkania.

Pani Klaudia- logopeda

czwartki od godz. 14.00-15.00, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Pani Anna – pedagog specjalny

piątki od godz. 14.00-15.00, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Pani Izabela - psycholog

poniedziałki od godz. 13.30- 14.30, prosimy o kontakt telefoniczny w celu umówienia spotkania.

Dyżur psychologa i logopedy 1 x w miesiącu w dzień i godzinach uzgodnionych z PPP nr 1.

Przedszkole ma swoją kuchnię w której posiłki przygotowują – kucharka Pani Ula oraz pomoc kucharki Pani Karolina.

Sprawy administracyjne i kancelaryjne są w rękach Pani Magdy.

Planowanie posiłków oraz zaopatrzenie przedszkola  to praca Pani Jasi, której pomaga niezastąpiony Pan Marek, również zajmujący się naszym ogrodem i drobnymi remontami.